Suomen Kiinnikekeskus Oy

asiakaspalvelu@kiinnikekeskus.fi

Name*

Email*

To whom you want to send an e-mail

Subject

Message

KiKe_Tre_IMG_0599

Tampere

  • Aunankorvenkatu 4
    33840 Tampere

  • 010 850 1500
  • Open Mon-Fri 7.00am – 4.00pm
  • Fax 010 8501 530

Pori

  • Itsenäisyydenkatu 42
    28130 Pori

  • 010 850 1540
  • Open Mon-Fri 7.00am -4.00pm

Helsinki

  • 010 850 1570

Staff

Tampere

Store

Tapani Oksanen
Phone 050 344 3385
tapani.oksanen@kiinnikekeskus.fi

Tero Viljasuo
Phone 0500 636 501
tero.viljasuo@kiinnikekeskus.fi

Purchasing

Janne Seppälä
Phone 050 339 9351
janne.seppala@kiinnikekeskus.fi

Field sales

Robert Viio
Phone 050 366 5679
robert.viio@kiinnikekeskus.fi

Jarmo Valo
Phone 050 344 3445
jarmo.valo@kiinnikekeskus.fi

Janne Tuominen
Phone 050 566 0564
janne.tuominen@kiinnikekeskus.fi

Warehouse

Jari Forssten
Phone 050 599 8829
jari.forssten@kiinnikekeskus.fi

Kimmo Lindberg
Phone 050 302 0629
kimmo.lindberg@kiinnikekeskus.fi

Markus Myllymäki
Phone 050 563 7479
markus.myllymaki@kiinnikekeskus.fi

Samu Halmetoja
Phone 050 431 2060
samu.halmetoja@kiinnikekeskus.fi

Pori

Store

Kai Hakulinen
Phone 050 534 7438
kai.hakulinen@kiinnikekeskus.fi

Jari Laine
Phone 050 502 2254
jari.laine@kiinnikekeskus.fi

Markku Virta
Phone 0400 595 881
markku.virta@kiinnikekeskus.fi

Purchasing

Mika-Matti Ojala
Phone 044 057 9521
mika-matti.ojala@kiinnikekeskus.fi

Jani Havukainen
Phone 050 346 7577
jani.havukainen@kiinnikekeskus.fi

Field sales

Tapani Koivutalo
Phone 040 173 5115
tapani.koivutalo@kiinnikekeskus.fi

Ilkka Naski
Phone 050 339 9372
ilkka.naski@kiinnikekeskus.fi

Mikko Nyroos
Phone 0400 604 919
mikko.nyroos@kiinnikekeskus.fi

Warehouse

Marko Veijonaho
Phone 040 566 8673
marko.veijonaho@kiinnikekeskus.fi

Teemu Oksanen
Phone 046 922 7746
teemu.oksanen@kiinnikekeskus.fi

Service

Mikko Outinen
Phone 040 556 2842
mikko.outinen@kiinnikekeskus.fi

Helsinki

Field sales

Erkki Mäntylä
Phone 040 704 6470
erkki.mantyla@kiinnikekeskus.fi

Management

Kari Kaski
CEO, purchase
Phone 0400 808 297
kari.kaski@kiinnikekeskus.fi

Marjo Kaski
Myyntireskontra ja muu taloushallinto
Phone 040 729 7823
marjo.kaski@kiinnikekeskus.fi

Nina Mäkinen
Ostoreskontra
Phone 050 3666144
nina.makinen@kiinnikekeskus.fi

Billing

Business ID: 0926320-2

E-invoice address
FI34 5246 0620 0067 11
OKOYFIHH

Paper bills
Aunankorvenkatu 4
33840  Tampere

PDF-formatted bills: invoice@kiinnikekeskus

Other mail
Itsenäisyydenkatu 42
28130 Pori