Suomen Kiinnikekeskus Oy

asiakaspalvelu@kiinnikekeskus.fi

    Name*

    Email*

    To whom you want to send an e-mail

    Subject

    Message

    KiKe_Tre_IMG_0599

    Tampere

    • Aunankorvenkatu 4
      33840 Tampere

    • +35810 850 1500

    • Open Mon-Fri 7.00am – 4.00pm
    • Fax 010 8501 530

    Pori

    • Puinnintie 17-19
      28360 Pori

    • +35810 850 1540

    • Open Mon-Fri 7.00am -4.00pm

    Helsinki

    • +35810 850 1570

    Staff

    Tampere

    Store

    Markus Myllymäki
    Phone +35850 563 7479
    markus.myllymaki@kiinnikekeskus.fi

    Tero Viljasuo
    Phone +358500 636 501
    tero.viljasuo@kiinnikekeskus.fi

    Purchasing

    Janne Seppälä
    Phone +35850 339 9351
    janne.seppala@kiinnikekeskus.fi

    Field sales

    Industrial

    Robert Viio
    Phone +35850 366 5679
    robert.viio@kiinnikekeskus.fi

    Janne Tuominen
    Phone +35850 566 0564
    janne.tuominen@kiinnikekeskus.fi

    Construction

    Jarmo Valo
    Phone +35850 344 3445
    jarmo.valo@kiinnikekeskus.fi

    Lauri Kaakkolammi
    Phone. 044 700 7992
    lauri.kaakkolammi@kiinnikekeskus.fi

    Warehouse

    Jari Forssten
    Phone +35850 599 8829
    jari.forssten@kiinnikekeskus.fi

    Kimmo Lindberg, transport
    Phone +35850 302 0629
    kimmo.lindberg@kiinnikekeskus.fi

    Nasse Pekkala
    Phone +35850 431 2060
    nasse.pekkala@kiinnikekeskus.fi

    Petri Korhonen
    Phone +35850 343 1480
    petri.korhonen@kiinnikekeskus.fi

    Pori

    Store

    Kai Hakulinen
    Phone +35850 534 7438
    kai.hakulinen@kiinnikekeskus.fi

    Jari Laine
    Phone +35850 502 2254
    jari.laine@kiinnikekeskus.fi

    Markku Virta
    Phone +358400 595 881
    markku.virta@kiinnikekeskus.fi

    Purchasing

    Jani Havukainen
    Phone +35850 346 7577
    jani.havukainen@kiinnikekeskus.fi

    Field sales

    Industrial

    Tapani Koivutalo
    Phone +35840 173 5115
    tapani.koivutalo@kiinnikekeskus.fi

    Ilkka Naski
    Phone +35850 339 9372
    ilkka.naski@kiinnikekeskus.fi

    Construction

    Mikko Nyroos
    Phone +358400 604 919
    mikko.nyroos@kiinnikekeskus.fi

    Warehouse

    Marko Veijonaho
    Phone +35840 566 8673
    marko.veijonaho@kiinnikekeskus.fi

    Jarmo Mäkynen
    Phone +35846 922 7746
    jarmo.makynen@kiinnikekeskus.fi

    Service

    Mikko Outinen
    Phone +35840 556 2842
    mikko.outinen@kiinnikekeskus.fi

    Helsinki

    Field sales

    Erkki Mäntylä
    Phone +35840 704 6470
    erkki.mantyla@kiinnikekeskus.fi

    Management

    Kari Kaski
    CEO, purchase
    Phone +358400 808 297
    kari.kaski@kiinnikekeskus.fi

    Marjo Kaski
    Myyntireskontra ja muu taloushallinto
    Phone +35840 729 7823
    marjo.kaski@kiinnikekeskus.fi

    Nina Esfahanian
    Ostoreskontra
    Phone +35850 3666144
    nina.esfahanian@kiinnikekeskus.fi

    Billing

    Business ID: 0926320-2

    E-invoice address
    FI34 5246 0620 0067 11
    OKOYFIHH

    Paper bills
    Aunankorvenkatu 4
    33840  Tampere

    PDF-formatted bills: invoice@kiinnikekeskus

    Other mail
    Puinnintie 17-19
    28360 Pori